W naszej bogatej ofercie produktów reklamowych nie brakuje również gadżetów, na których nadruki realizujemy już od 1 sztuki. Wybierz jeden z naszych fotogadżetów i spraw przyjemność bliskiej osobie.
Fotogadżety to także wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień – dzięki nim one nigdy nie wyblakną. Na wszystkich naszych fotogadżetach można umieścić pojedyncze zdjęcia lub kompozycje z wielu zdjęć. Do każdego z nich można dołączyć także napis, przez co taki prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty.
Wszystkie nasze fotogadżety wykonywane są starannie, przy użyciu sprawdzonych technologii przenoszenia druku na tkaniny i porcelanę. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępną cenę.

Gwarancja jakości !

Złóż zamówienie

fotokalendarzKalendarz A3 13-kartkowy z Twoimi zdjęciami

Kalendarz 13-kartkowy na spirali, gotowy do powieszenia na ścianie. Każdy miesiąc na oddzielnej karcie – na każdy miesiąc inne zdjęcie. Format kalendarza A3 (szer. 30cm, wys. 42cm). Posiadamy klika wzorów graficznych do wyboru. Dołącz swoje zdjęcia i zrób prezent bliskiej osobie. Żywe kolory, fotograficzna jakość wydruku. Kalendarium zawiera standardowo ważne święta oraz imieniny na każdy dzień.

Cena: 25,00 zł — od 5szt. 20,00zł

Kubek BIAŁY z nadrukiem

Biały kubek ceramiczny z dowolnym nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 16,00 zł

 

Kubek MAGICZNY z nadrukiem

Kubek ceramiczny, magiczny w kolorze czarnym z dowolnym nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Po zalaniu ciepłym napojem (ok. 40st. C) uwidacznia się umieszczony nadruk. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 25,00 zł

full_colorKubek FULL COLOR z nadrukiem

Matowy kubek ceramiczny z dowolnym nadrukiem. Kolor CZERWONY, ZIELONY lub NIEBIESKI, powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 25,00 zł

 

kubek_metalikKubek METALIC z nadrukiem

Kubek ceramiczny z efektem ALU klasy A+ . Do wyboru: ZŁOTY, SREBRNY, RÓŻOWY, PERŁOWY. Powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 25,00 zł

 

ind_27Kubek SZRONIONY z nadrukiem

Kubek szklany szroniony z dowolnym nadrukiem. Klasa A+, powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Kubek przeznaczony do kontrastowych wydruków o zdecydowanych barwach. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 20,00 zł

 

ind_24Kubek KWADRATOWE UCHO z nadrukiem

Biały kubek ceramiczny z uszkiem w kształcie kwadratu z dowolnym nadrukiem. Klasa A+, powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 20,00 zł

 

ind_35Kubek KOLOROWE WNĘTRZE z nadrukiem

Biały kubek ceramiczny FUNNY z uszkiem i wnętrzem w wybranym kolorze z dowolnym nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 20,00 zł

ind_34Kubek SERCE z nadrukiem

Biały kubek w kształcie serca z dowolnym nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 300 ml, średnica: 80 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 25,00 zł

ind_32Kubek PIŁKA NOŻNA z nadrukiem

Biały kubek ceramiczny z piłką nożną z dowolnym nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

Cena: 20,00 zł

ind_33FILIŻANKA z nadrukiem

Biała filiżanka z talerzykiem i łyżeczką z dowolnym nadrukiem. Klasa A+ powlekana warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 150 ml, średnica: 75 mm, wysokość: 50 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x40mm.

Cena: 25,00 zł

ind_10Koszulka z napisem

Koszulka wysokiej jakości z dowolnym napisem. Cena uwzględnia nadruk 20x30cm w 1 kolorze. Nadruk 1-stronny. Gramatura koszulki: 190g/m2. Bogata kolorystyka koszulek oraz kolorów nadruku. Nadruk bardzo trwały, nie spiera się i nie kruszy. Po konsultacji możliwość wykonania większego nadruku (wycena indywidualna).

Cena: 28,00 zł

ind_9Koszulka ze zdjęciem

Koszulka wysokiej jakości z dowolnym nadrukiem (zdjęcie, dowolna grafika). Cena uwzględnia max. format nadruku A4. Nadruk 1-stronny. Gramatura koszulki: 190g/m2. Bogata kolorystyka koszulek. Nadruk trwały.

Cena: 35,00 zł

skarbonka ceramika 20złSKARBONKA z nadrukiem

Biała, ceramiczna skarbonka, klasy A+ powlekana warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Na spodzie znajduje się otwór, zamykany na plastikowe zamknięcie, umożliwiający opróżnienie skarbonki. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Maksymalny format zadruku: 190x80mm.

Cena: 25,00 zł

 

skarbonka dużaSKARBONKA Świnka Duża

Plastikowa skarbonka w kształcie świnki. Do wyboru różne kolory skarbonek. Gotowy produkt nadaje się na oryginalny upominek itp. Nadruk – naklejka z dowolnym napisem. Wymiary 130x110x100mm.

Cena: 15,00 zł

 

skarbonka małaSKARBONKA Świnka Mała

Plastikowa skarbonka w kształcie świnki. Do wyboru różne kolory skarbonek. Gotowy produkt nadaje się na oryginalny upominek itp. Nadruk – naklejka z dowolnym napisem. Wymiary 90x75x70mm.

Cena: 12,00 zł

 

latarkaLatarka LED z grawerem

Latarkę BEAM cechuje klasyczne wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania. Ten kieszonkowy gadżet wyposażony jest w diodę o mocy 1W, stanowiącą bardzo silne źródło światła. Do latarki dołączona jest czarna smycz. Kolory: czarny, niebieski, czerwony. Wymiary: średnica 25 x 87 mm.

Cena: 25,00 zł

 

narzedzieNarzędzie wielofunkcyjne z grawerem

Metalowe narzędzie wielofunkcyjne zawierające w swoim składzie wszystkie potrzebne rzeczy do przeprowadzenia podstawowych prac. Przyrząd składa się z kombinerek, piłki do drewna, dwóch otwieraczy (do konserw i kapsli), pilnika do drewna i metalu, śrubokręta płaskiego, śrubokręta krzyżakowego i nożyków o ostrzach płaskim i ząbkowanym.Wymiary: 100 x 45 x 24 mm (złożone).

Cena: 55,00 zł

 

scyzorykScyzoryk z grawerem

Metalowy scyzoryk posiadający 7 funkcji: nożyk, nożyczki, śrubokręt, otwieracz do kapsli (z wkrętakiem), korkociąg, ostrze do otwierania listów, otwieracz do puszek.Wymiary: 72 x 14 x 21 mm (złożony)  .

Cena: 25,00 zł

 

opaskiOPASKA silikonowa z grawerem

Dwukolorowa silikonowa opaska / bransoletka. Kilka kolorów do wyboru. Grawer dowolny.

Cena: 15,00 zł

 

brelok2BRELOK z grawerem

Brelok koniczynka czterolistna na szczęście dla wszystkich, którzy lubią mieć zawsze przy sobie gadżet na odstraszenie nieszczęśliwych zdarzeń. Brelok wykonany z chromowanego metalu, pakowany w elegancki czarny kartonik.Wymiary: 35 x 38 x 3 mm. Breloki metalowe pod grawer występują w różnych kształtach.

Cena: 18,00 zł

 

Breloczek_pudelko_600BRELOK metalowy ze zdjęciem

Srebrny, metalowy brelok do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Nadruk wykonuje się na dołączonej do breloka metalowej płytce. Brelok zapakowany jest w ozdobne pudełko z imitującą aksamit wkładką do umocowania breloczka.

Cena: 15,00 zł

 

02

Statuetka OSKAR 18cm

Statuetka wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze złotym, na marmurowym postumencie. Wysokość statuetki wraz z postumentem: 18cm. Na złotej tabliczce umieścimy dowolny tekst.

Cena: 18,50 zł

Pamiątka MDF ~A4 200x250mm

Oryginalne Podziękowanie – Pamiątka dla Rodziców, Świadków, Chrzestnych lub jako Pamiątka z okazji ślubu, rocznicy, I Komunii Św., Chrztu itp. Pamiątka wykonana z wysokiej jakości podkładu MDF w kolorze ciemnego brązu o wymiarach 200x250mm (~A4) oraz INDYWIDUALNEGO nadruku na złotej lub srebrnej blaszce. Podkład posiada otwory umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie.

Cena: 45,00 zł

ind_18Pamiątka MDF A5 150x200mm

Oryginalne Podziękowanie – Pamiątka dla Rodziców, Świadków, Chrzestnych lub jako Pamiątka z okazji ślubu, rocznicy, I Komunii Św., Chrztu itp. Pamiątka wykonana z wysokiej jakości podkładu MDF w kolorze ciemnego brązu o wymiarach 150x200mm (~A5) oraz INDYWIDUALNEGO nadruku na złotej lub srebrnej blaszce. Podkład posiada otwory umożliwiające powieszenie w pionie lub poziomie.

Cena: 35,00 zł

ind_11Pamiątka MDF A6 105x150mm

Oryginalne Podziękowanie – Pamiątka dla Rodziców, Świadków, Chrzestnych lub jako Pamiątka z okazji ślubu, rocznicy, I Komunii Św., Chrztu itp. Pamiątka wykonana z wysokiej jakości podkładu MDF w kolorze ciemnego brązu o wymiarach 105x150mm (~A6) oraz INDYWIDUALNEGO nadruku na złotej lub srebrnej blaszce. Podkład posiada otwory umożliwiające powieszenie pamiątki.

Cena: 28,00 zł

 

ind_7Poduszka ze zdjęciem

Biała poduszka z dowolnym nadrukiem. Max. format nadruku: A4, nadruk 1-stronny. Do wyboru poszewka z mikrofibry lub satyny. Poszewka z zamkiem. Rozmiar poduszki – 40 x 40 cm. Poszewkę można prać w pralce w temperaturze 40°C. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku.

Cena: 30,00 zł

 

ind_12Poduszka SERCE ze zdjęciem

Biała poduszka w kształcie serca z dowolnym nadrukiem. Max. format nadruku: A4, nadruk 1-stronny. Poszewka z zamkiem. Rozmiar poduszki – 40 x 35 cm. Poszewkę można prać w pralce w temperaturze 40°C. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku.

Cena: 30,00 zł

 

01

Puzzle A4 ze zdjęciem

Puzzle w formacie A4 z dowolnym nadrukiem. Wymiary: 270 x 180 mm. Ilość elementów: 126. Materiał – lakierowana tektura. Gotowe, ułożone puzzle zapakowane są w foliowe opakowanie. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku..

Cena: 20,00 zł

ind_8Puzzle SERCE ze zdjęciem

Puzzle w kształcie serca z dowolnym nadrukiem. Wymiary: około 190 x 180 mm. Ilość elementów: 76. Materiał – lakierowana tektura. Gotowe, ułożone puzzle zapakowane są w foliowe opakowanie. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku.

Cena: 20,00 zł

 

ind_31ŚLINIAK z nadrukiem

Biały śliniak dziecięcy PREMIUM wykończony lamówką do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Rozmiar 20x25cm, gramatura 180g, 100% Poliester. Sugerowane pole nadruku – 120 x 120 mm. Śliniak można prać w pralce w temperaturze 40°C.

Cena: 20,00 zł

ind_2Podkładka pod myszkę ze zdjęciem

Praktyczna podkładka pod myszkę z dowolnym nadrukiem. Spód podkładki ze spienionej gumy zapobiega przesuwaniu się podkładki po blacie biurka, jednocześnie zapewnia komfort dla dłoni i nadgarstka. Wierzch wykonany z poliestru zapewniającego łagodny i płynny ślizg myszy. Wymiary: ok. 250 x 190 mm, grubość: ok. 4 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku.

Cena: 20,00 zł

 

Kartonik na kubek 330ml z okienkiem

Kartonik koloru białego na kubek 330ml. Pasuje do kubków białych, magicznych i in. Pudełko z okienkiem ukazującym wykonany na kubku nadruk.

Cena: 1,00 zł

 

etui-antracytEtui do Pamiątki MDF A5

Etui do Pamiątki MDF formatu A5. Nowa seria eleganckich etui pod deski MDF w ekonomicznej cenie! Etui wykonane z ozdobnej tektury, w kolorze granatowym. Wyściełane atłasem, zamknięcie magnetyczne.

Cena: 30,00 zł

 

Podstawka do Pamiątki MDF

Plastikowa podstawka umożliwiająca postawienie Pamiątki MDF. Rozkładana, różne wielkości.

Cena: 3,00 zł

 

Tabliczka adresowa 25x20cm

Tabliczka wykonana z PCV, wyklejona folią Oracal wycinaną ploterowo.

Cena: 30,00 zł