W naszej bogatej ofercie produktów reklamowych nie brakuje również upominków, na których nadruki realizujemy już od 1 sztuki.
Wybierz jeden z naszych gadżetów i spraw przyjemność bliskiej osobie.

Gwarancja jakości !

Złóż zamówienie

 

kubek_termicznyKubek TERMICZNY 350ml z grawerem (RD/R08394)

Szczelny kubek izotermiczny o pojemności 350 ml. Dwie ścianki ze stali nierdzewnej, wewnątrz stal 18/8 o podwyższonej jakości. Próżnia pomiędzy ściankami zapewnia bardzo dobre właściwości termoizolacyjne (izolacja do 12h). Funkcjonalny przycisk open/close. Pokrywkę kubka można rozkręcić, co pozwala na staranne umycie kubka. Podstawa kubka z wodoodpornej gumy termoplastycznej. Wymiary: 72x195mm. Do wyboru różne kolory kubka: czarny, grafitowy, czerwony, złoty, jasny zielony, biały.

Cena: 60,00 zł

 

ZEGAR z przybornikiem z grawerem (BC/03060)

Metalowy zegar z budzikiem i dużą białą tarczą jest zamocowany na eleganckiej drewnianej podstawce z litego drewna. Zestaw jest wyposażony w pojemnik na artykuły biurowe. Zegar można obracać w górę i w dół. Zegar będzie cenioną ozdobą każdego biurka ze względu na połączenie estetyki z funkcjonalnością. Grawer wykonany na drewnianej części przeznaczonej na artykuły biurowe. Wymiary: 172x87x75mm.

Cena: 110,00 zł

 

karafka_2KARAFKA 0,75l z grawerem

Karafka o pojemności 0,75l z dowolnym grawerem to nietuzinkowy prezent z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu czy w podziękowaniu za przysługę. Wymiary: 104x284mm. Karafka jest produktem bardzo dobrej jakości, polskiej produkcji.

Cena: 100,00 zł

 

szklanka_whiskySZKLANKA do whisky 300ml z grawerem

Szklanka wykonana z wysokiej jakości szkła, polskiej produkcji o charakterystycznym kształcie. W połączeniu z osobistą dedykacją stanie się niepowtarzalną i zarazem praktyczną pamiątką na długie lata. Szklanka z grawerem laserowym z pewnością stanowi ciekawą alternatywą dla typowych prezentów. Pojemność 300ml.

Cena: 30,00 zł

 

KUFEL szklany 500ml z grawerem

Kufel wykonany z wysokiej jakości szkła, polskiej produkcji o standardowym kształcie i grubym dnie. W połączeniu z osobistą dedykacją stanie się niepowtarzalną i zarazem praktyczną pamiątką na długie lata. Kufel z grawerem laserowym z pewnością stanowi ciekawą alternatywą dla typowych prezentów. Wysokość 15cm, średnica na górze 9cm, pojemność 500ml.

Cena: 40,00 zł

 

pudelko_2szklanki

Drewniane PUDEŁKO na karafkę i 2 szklanki do whisky z grawerem

Drewniane pudełko mieszczące karafkę i 2 szklanki do whisky, wypełnione wełną drzewną. W połączeniu z osobistą dedykacją stanie się niepowtarzalną i zarazem praktyczną pamiątką na długie lata. W cenie znakowanie wykonane metodą graweru. Wymiary zewnętrzne 29,5×23,5x11cm.

Cena: 70,00 zł

 

pendrivePendrive 16GB z grawerem + metalowa puszka

Pamięć USB o pojemności 16GB wykonana z metalu oraz ekoskóry. W cenie personalizowana dedykacja wykonana metodą graweru. Standard USB 2.0, szybkość zapisu: 5 MB/s; szybkość odczytu: 14 MB/s. Pamięć USB objęta jest 5-letnią gwarancją producenta oraz posiada certyfikat CE. Wymiary USB: 66x19x15mm. Do wyboru kolor: czarny, brązowy, czerwony, biały. W zestawie metalowa puszka, która stanowi idealne dopełnienie do pamięci USB. Okienko pozwala na doskonałą ekspozycję produktu w puszce. Wymiary puszki: 118x88x24mm

Cena: 55,00 zł

 

metrowkaMETRÓWKA 5m z grawerem

Zwijana miarka 5-metrowa z metalową blaszką i plastikowym zaczepem na rękę. W cenie personalizowana dedykacja wykonana metodą graweru. Wymiary: 85x70x40mm.

Cena: 50,00 zł

 

piersiowkaPIERSIÓWKA 180ml z grawerem

Piersiówka wykonana ze stali nierdzewnej o podwyższonym standardzie o pojemności 180 ml. Srebrne wykończenie sprawia, iż piersiówka staje się wyjątkowa. W cenie personalizowana dedykacja wykonana metodą graweru. Wymiary: 91x112x23mm.

Cena: 50,00 zł

 

narzedzieNarzędzie wielofunkcyjne z grawerem

Metalowe narzędzie wielofunkcyjne zawierające w swoim składzie wszystkie potrzebne rzeczy do przeprowadzenia podstawowych prac. Przyrząd składa się z kombinerek, piłki do drewna, dwóch otwieraczy (do konserw i kapsli), pilnika do drewna i metalu, śrubokręta płaskiego, śrubokręta krzyżakowego i nożyków o ostrzach płaskim i ząbkowanym.Wymiary: 100 x 45 x 24 mm (złożone).

Cena: 85,00 zł

 

noz_skladanyNÓŻ SKŁADANY z grawerem

Wykonany z metalu 2CR13 składany nóż z ostrzem o długości 58 mm, wyposażony dodatkowo w młotek do rozbicia szyb, przecinak do samochodowych pasów bezpieczeństwa i klip do zaczepienia, zapakowany w czarne poliestrowe etui. Wymiary: 93x35x17mm.

Cena: 50,00 zł

 

pioro_ParkerPIÓRO WIECZNE PARKER W ETUI z grawerem

Pióro wieczne Parker to połączenie prostej elegancji i użytkowej funkcjonalności. Czerń łączona z wykończeniami w kolorze złota lub srebra jest synonimem miejskiego szyku. Pióro wieczne wyposażone jest w stalówkę z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W piórze można korzystać z nabojów (dołączony do zestawu). Pióro wieczne Parker to idealny prezent dla każdego. W cenie etui oraz personalizowana dedykacja na piórze oraz etui, wykonana metodą graweru.

Cena: 200,00 zł

 

2020_1Drewniana RAMKA na zdjęcie – Metryczka

Drewniana ramka (22x15cm) na zdjęcie w formacie 15x10cm to wspaniała propozycja na prezent z okazji narodzin dziecka, Roczku lub jako Pamiątka Chrztu Świętego. Efekt 3D tworzą wypukłe elementy z wygrawerowaną metryczką: imię dziecka, imiona Rodziców i Chrzestnych, data i godzina narodzin, waga, długość dziecka. Ramka gotowa do postawienia – nie wymaga montażu ani klejenia.

Cena: 45,00 zł

 

ramka-komunia3Drewniana RAMKA na zdjęcie – Komunia Święta

Drewniana ramka (22x15cm) na zdjęcie w formacie 15x10cm to wspaniała propozycja na prezent z okazji I Komunii Świętej. Efekt 3D tworzą wypukłe grawerowane elementy: postać dziewczynki lub chłopca oraz data uroczystości I Komunii Świętej. Ramka gotowa do postawienia – nie wymaga montażu ani klejenia.

Cena: 45,00 zł

 

ramka_Matka_ChrzestnaDrewniana RAMKA na zdjęcie – PODZIĘKOWANIE dla Matki Chrzestnej – Komunia Święta

Drewniana ramka (15x22cm) na zdjęcie w formacie 10x15cm to wspaniałe podziękowanie i pamiątka dla Matki Chrzestnej czy Ojca Chrzestnego z okazji I Komunii Świętej. Efekt 3D tworzą wypukłe grawerowane elementy: postać dziewczynki lub chłopca oraz data uroczystości I Komunii Świętej. Ramka gotowa do postawienia – nie wymaga montażu ani klejenia.

Cena: 45,00 zł

 

2020_2Drewniana RAMKA na zdjęcie – Ślub

Drewniana ramka (22x15cm) na zdjęcie w formacie 15x10cm to kolejna propozycja na prezent z okazji Ślubu. Efekt 3D tworzą wypukłe grawerowane elementy: imiona Nowożeńców, data i godzina Ślubu, nazwa Kościoła, w którym zawarto Sakrament Małżeństwa. Ramka gotowa do postawienia – nie wymaga montażu ani klejenia.

Cena: 45,00 zł

 

ramka-dziadkowieDrewniana RAMKA na zdjęcie – Babcia/Dziadek

Drewniana ramka (22x15cm) na zdjęcie w formacie 15x10cm to kolejna propozycja na prezent dla Babci lub Dziadka. Efekt 3D tworzą wypukłe grawerowane elementy: serca z imionami wnucząt. Ramka gotowa do postawienia – nie wymaga montażu ani klejenia.

Cena: 45,00 zł

 

zaproszenie_drewnianeDrewniane ZAPROSZENIE na Chrzest

Drewniane zaproszenie o wymiarze 12x12cm na wyjątkową okoliczność jaką jest Chrzest. Idealne, by wyróżnić Matkę Chrzestną, Ojca Chrzestnego czy Dziadków. Efektowny ażur z przodu i spersonalizowane zaproszenie wewnątrz będą pamiątką na wiele lat. Zaproszenie gotowe do postawienia – nie wymaga montażu ani klejenia.

Cena: 40,00 zł

 

zaproszenieDrewniana KARTKA okolicznościowa

Drewniana kartka o wymiarze 12,5×12,5cm na wyjątkowe okazje. Można w wyjątkowy sposób podziękować Rodzicom na swoim Ślubie, czy zaprosić do wystąpienia w roli Matki czy Ojca Chrzestnego na Chrzcie dziecka. Efektowny ażur z przodu i spersonalizowane życzenia wewnątrz będą pamiątką na wiele lat. Kartka okolicznościowa gotowa do postawienia – nie wymaga montażu ani klejenia.

Cena: 40,00 zł

 

magnes_woreczekDrewniany MAGNES SERCE na lodówkę + woreczek (10szt.)

Drewniany magnes na lodówkę w kształcie serca pakowany w woreczek to doskonała alternatywa na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość Chrztu Św., Komunii czy Ślubu. W cenie dowolna dedykacja z personalizowanym imieniem i datą uroczystości. Wymiar serca 50x45mm. Komplet 10 sztuk.

Cena: 30,00 zł

 

magnes_azurDrewniany MAGNES na lodówkę SERCE AŻUROWE (10szt.)

Drewniany magnes na lodówkę w kształcie serca. Ażurowe elementy dodają elegancji. Magnes na lodówkę to doskonała alternatywa na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość Chrztu Św., Komunii czy Ślubu. W cenie dowolna dedykacja z personalizowanym imieniem i datą uroczystości. Wymiar serca 70x70mm. Komplet 10 sztuk.

Cena: 40,00 zł

 

magnes_zdjecieDrewniany MAGNES na lodówkę ZE ZDJĘCIEM (10szt.)

Drewniany magnes na lodówkę ze zdjęciem to doskonała alternatywa na podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość Chrztu Św., Komunii czy Ślubu. W cenie dowolna dedykacja z personalizowanym imieniem i datą uroczystości. Wymiar serca 90x50mm. Komplet 10 sztuk.

Cena: 50,00 zł

 

woreczkiWORECZEK z organzy – BIAŁY 10x13cm (10szt.)

Woreczek z organzy (określany również jako sakiewka z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów. Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie. Woreczki idealne do drobnych podziękowań dla gości za przybycie na uroczystość Chrztu Św., Komunii czy Ślubu. Wymiar woreczka ok. 10x13cm. Komplet 10 sztuk.

Cena: 10,00 zł

 

topperTOPPER DREWNIANY na tort

Drewniany topper na tort z okazji Chrztu Św., Komunii, Ślubu czy 18-tych Urodzin. W cenie personalizacja z imieniem. Wymiar ok. 20x15cm.

Cena: 30,00 zł

 

TOPPER BIAŁY, ZŁOTY lub CZARNY na tort

Topper na tort wykonany z plexi BIAŁEJ, ZŁOTEJ czy CZARNEJ. Doskonały dodatek z okazji Chrztu Św., Komunii, Ślubu czy 18-tych Urodzin. W cenie personalizacja z imieniem. Wymiar ok. 20x15cm.

Cena: 50,00 zł

 

pudelko_banknotyDrewniane PUDEŁKO NA BANKNOTY

Drewniane pudełko ma wymiary dopasowane do rozmiaru banknotów, idealnie więc sprawdzi się, gdy nie mamy pomysłu na prezent lub do prezentu chcemy dołączyć pieniądze w bardziej wyrafinowanym i eleganckim opakowaniu. W cenie dowolna dedykacja z okazji Chrztu Św., Komunii, Ślubu czy 18-tych Urodzin. Wymiar 17×10,5x2cm.

Cena: 40,00 zł

 

koszulkaKoszulka z nadrukiem

Koszulka wysokiej jakości z dowolnym napisem. Cena uwzględnia nadruk 25x35cm w 1 kolorze. Nadruk 1-stronny. Koszulka 100% bawełna, wysoka gramatura. Bogata kolorystyka koszulek oraz kolorów nadruku. Nadruk bardzo trwały, nie spiera się i nie kruszy. Po konsultacji możliwość wykonania dodatkowego nadruku (wycena indywidualna). Fason koszulki: damski, męski lub dziecięcy.

Cena: 50,00 zł

ind_9Koszulka ze zdjęciem

Koszulka wysokiej jakości z dowolnym nadrukiem (zdjęcie, dowolna grafika). Cena uwzględnia max. format nadruku A4. Nadruk 1-stronny. Gramatura koszulki: 190g/m2. Bogata kolorystyka koszulek. Nadruk trwały. Fason koszulki: damski, męski lub dziecięcy.

Cena: 60,00 zł

BodyBODY z nadrukiem

Body dziecięce z krótkim rękawkiem. Zapinane na ramieniu i w kroku. Cena uwzględnia nadruk w 1 kolorze w 1 miejscu. Body 100% bawełna. Bogata kolorystyka odzieży oraz kolorów nadruku. Nadruk bardzo trwały, nie spiera się i nie kruszy. Rozmiary: 3m / 6m / 9m / 12m.

Cena: 25,00 zł

fartuchFARTUCH z nadrukiem

Wysokiej jakości fartuch gastronomiczny z karczkiem o kroju uniwersalnym, wiązany na troczki, z kieszenią z przodu. W cenie dowolny nadruk 20x25cm w 1 kolorze. Materiał: elanobawełna o gramaturze ok. 240g/m2. Nadruk bardzo trwały, nie spiera się i nie kruszy. Szerokość fartucha 70cm, długość 90cm, długość troka 2x70cm.

Cena: 55,00 zł

ind_7Poduszka ze zdjęciem

Biała poduszka z dowolnym nadrukiem. Max. format nadruku: A4, nadruk 1-stronny. Do wyboru poszewka z mikrofibry lub satyny. Poszewka z zamkiem. Rozmiar poduszki – 40 x 40 cm. Poszewkę można prać w pralce w temperaturze 40°C. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku.

Cena: 45,00 zł

 

2020_3Poduszka KOLOR ze zdjęciem

Poduszka kolorowe rogi oraz tył – z dowolnym nadrukiem. Max. format nadruku: A4, nadruk 1-stronny. Poszewka z zamkiem. Rozmiar poduszki – 40 x 40 cm. Poszewkę można prać w pralce w temperaturze 40°C. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Do wyboru kolor poszewki: CZERWONY, RÓŻOWY, NIEBIESKI, ŻÓŁTY.

Cena: 50,00 zł

 

torbaTORBA BAWEŁNIANA z nadrukiem

Bawełniana torba w naturalnym kolorze z krótkimi lub długimi uszami. Praktyczny prezent, który sprawdzi się w codziennych zakupach, jak też wyraża naszą osobowość. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Wymiary torby 38x42cm (bez uchwytu), gramatura 150g/m2 surówka bawełniana. W cenie dowolny nadruk, sentencja, logo.

Cena: 30,00 zł

fotokalendarzKalendarz A3 13-kartkowy z Twoimi zdjęciami

Kalendarz 13-kartkowy na spirali, gotowy do powieszenia na ścianie. Każdy miesiąc na oddzielnej karcie – na każdy miesiąc inne zdjęcie. Format kalendarza A3 (szer. 30cm, wys. 42cm). Posiadamy klika wzorów graficznych do wyboru. Dołącz swoje zdjęcia i zrób prezent bliskiej osobie. Żywe kolory, fotograficzna jakość wydruku. Kalendarium zawiera standardowo ważne święta oraz imieniny na każdy dzień.

Cena: 40,00 zł