Praktycznie na każdym produkcie istnieje możliwość nadruku, wytłoczenia lub wygrawerowania logo firmy. Główne dostępne metody nadruków:

 

GRAWEROWANIE LASEREM

breloczek_as17290_2_sample_600polega na usunięciu z powierzchni materiału niewielkiej warstwy materiału wiązką promienia laserowego. Obraz jaki otrzymujemy jest bardzo trwały, precyzyjny i estetyczny. Grawerowanie laserem nie powoduje odkształceń wewnętrznych, pęknięć, zarysowań, itp. Bardzo wysoka precyzja wykonania powoduje, że grawerowanie ma szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz reklamy. Znakowanie lub grawerowanie na takich przedmiotach jak: portfele, torby, teczki, sprzęt elektroniczny, odzież, pamiątki, upominki, prezenty. Nadajemy im cechy indywidualnych upominków, a w rezultacie znacznie zwiększamy ich atrakcyjność.

 

DRUK CYFROWY I OFFSETOWY

wizytowka1to jedna z popularniejszych form reklamy oraz skuteczny sposób dotarcia do klienta. Podstawowym i masowym środkiem dotarcia do szerokiego grona odbiorców są ulotki. Oferujemy usługę druku cyfrowego na wysokiej jakości urządzeniu Konica Minolta C6000L. Nasze wydruki mają jakość porównywalną z wydrukami offsetowymi. Dzięki bogato wyposażonej introligatorni bez problemu możemy wykończyć wydrukowane prace /cięcie na gilotynie, laminowanie folią błyszczącą lub matową, bigowanie i składanie, oprawa broszurowa i spiralna, zaokrąglanie narożników/. Oferujemy niskonakładowe produkty poligraficzne – wizytówki, ulotki, plakaty, a współpracując z drukarniami offsetowymi – również ulotki, foldery, kalendarze w dużych nakładach i korzystnych cenach.

 

TERMOTRANSFER

flexznakowanie artykułów reklamowych w niewielkich nakładach – nawet pojedynczych przedmiotów. To odmiana druku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanej grafiki z folii transferowej. Nadruki zazwyczaj do 2-3 kolorów można stosować na różnych podłożach. Termotransfer ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie nadruk innymi metodami jest utrudniony lub nieopłacalny ze względu na koszt przygotowalni. Nadruki termotransferowe wykonuje się na czapki, koszulki, kurtki, plecaki i torby oraz materiały trudne do zadruku bezpośredniego.

 

HAFT KOMPUTEROWY

haftto metoda zdobienia odzieży i znakowania materiału. Tworzy się go za pomocą maszyn hafciarskich. Jest to obecnie jedna z najtrwalszych metod zdobienia, ponieważ cechuje się wysoką jakością. Jest odporny na deformacje, przetarcia i spranie. Popularność zyskał nie tylko przez swój estetyczny wygląd, ale także dlatego, że jest bardzo uniwersalny, przez co można go wykonać na bardzo wielu materiałach podkładowych. Z usług haftu komputerowego korzystają zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Haft może być wykonywany w wielu kolorach. To doskonała metoda na spersonalizowanie swojej odzieży. Do wyceny niezbędne są informacje o wielkości loga, ilości kolorów oraz nakładzie.

 

SUBLIMACJA

sublimacjapolega na pierwotnym nadrukowaniu dowolnego wzoru specjalnymi tuszami sublimacyjnymi na odpowiednim nośniku: papierze lub folii. Następnie otrzymany wydruk jest przenoszony przy pomocy termo prasy na białe tkaniny i dzianiny poliestrowe lub inne podłoża (blachy, kubki foto, puzzle itp.) pokryte białym lub bezbarwnym poliestrem. Druk sublimacyjny wykorzystuje fakt, że pewne pigmenty podczas podgrzewania przechodzą bezpośrednio ze stanu stałego w stan gazowy a ich pary są absorbowane przez molekuły poliestrowe. Farby przenikają w materiał i charakteryzują się wysoką trwałością. Zazwyczaj wykonuje się tą techniką fotonadruki o wysokiej rozdzielczości lub grafiki o bogatej kolorystyce.

 

TAMPONDRUK

tampondruktampondruk jest to technika druku polegająca na przeniesieniu farby drukarskiej z matrycy na przedmiot za pomocą gładkiego stempla zwanego tamponem. Nadruk można wykonać na większości materiałów o sztywnej jak i miękkiej powierzchni. W świecie produktów promocyjnych tampondruk nalazł swoje stałe miejsce, głównie ze względu na swoje szerokie zastosowanie – praktycznie wszystkie długopisy, ołówki, breloki, zegary, antystresy, zabawki. Technika ta pozwala na znakowanie niewielkich artykułów reklamowych takich jak: długopisy, notesy, kalkulatory, otwieracze, zapalniczki, zegary.

 

SITODRUK

4jedna z najbardziej rozpowszechnionych technik druku. Polega ona na wykorzystaniu formy drukowej w postaci szablonu z nałożoną na niego drobną siatką. Siatka może być wykonana z tkaniny, metalowych drutów lub z włókien syntetycznych. Odbitka stworzona przy użyciu sitodruku jest wykonywana poprzez przetłaczania farby przez matrycę. Druk tą metodą pozwala na zadruk dużych, płaskich powierzchni. Sitodrukiem najczęściej wykonuje się nadruk na koszulkach, bluzach, parasolach, torbach, materiałach transferowych i inne obiektach płaskich.