Kubki i filiżanki to także wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień – dzięki nim one nigdy nie wyblakną. Na wszystkich kubkach można umieścić pojedyncze zdjęcia lub kompozycje z wielu zdjęć. Do każdego z nich można dołączyć także napis, przez co taki prezent stanie się jeszcze bardziej osobisty.

Gwarancja jakości !

Złóż zamówienie

Kubek BIAŁY z nadrukiem /do zmywarki/

Biały kubek ceramiczny z nadrukiem, odpowiedni do mycia w zmywarce. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.
 

classic_slimKubek CLASSIC SLIM z nadrukiem /do zmywarki/

Biały wąski kubek ceramiczny z nadrukiem, odpowiedni do mycia w zmywarce. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 300 ml, średnica: 70 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 175x85mm.
 

Kubek MAGICZNY z nadrukiem

Kubek ceramiczny, magiczny w kolorze czarnym z nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Po zalaniu ciepłym napojem (ok. 40st. C) uwidacznia się umieszczony nadruk. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

kubek_metalikKubek METALIC z nadrukiem

Kubek ceramiczny z efektem ALU klasy A+ . Powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.
Kolor kubka: ZŁOTY, SREBRNY, RÓŻOWY, PERŁOWY.
 

kubek_lustroKubek SREBRNY/ZŁOTY LUSTRO z nadrukiem

Kubek ceramiczny z efektem LUSTRZANYM klasy A+ . Powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Zaleca się nadruk w kolorze czarnym lub ciemniejszym niż sam kubek. Maksymalny format zadruku: 190x85mm. Do wyboru: SREBRNY lustro, ZŁOTY lustro.
 

2020_4Kubek FLUO z nadrukiem

Kubek ceramiczny fluorescencyjny matowy. Powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Zaleca się nadruk w kolorze czarnym lub ciemniejszym niż sam kubek. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.
Kolor kubka: RÓŻOWY fluo, ŻÓŁTY fluo, ZIELONY fluo.
 

ind_27Kubek SZRONIONY z nadrukiem

Kubek szklany szroniony z nadrukiem. Klasa A+, powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Kubek przeznaczony do kontrastowych wydruków o zdecydowanych barwach. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.
 

ind_35Kubek KOLOROWE WNĘTRZE z nadrukiem /do zmywarki/

Biały kubek ceramiczny FUNNY z uszkiem i wnętrzem w wybranym kolorze z nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 82 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.
Kolor dodatkowy w kubku: ŻÓŁTY, POMARAŃCZOWY, RÓŻOWY, CZERWONY, BŁĘKITNY, GRANATOWY, JASNY ZIELONY, ZIELONY, CZARNY.

ind_34Kubek SERCE z nadrukiem

Biały kubek w kształcie serca z nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 300 ml, średnica: 80 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 170x85mm.

2020_5Kubek UCHO SERCE z nadrukiem

Biały kubek z uchem w kształcie serca z nadrukiem. Klasa A+ powlekany warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 330 ml, średnica: 80 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x85mm.

2020_6FILIŻANKA z nadrukiem – Kubek MINI /do zmywarki/

Biała filiżanka dedykowana do espresso, odpowiednia do mycia w zmywarce. Może też służyć jako kubek MINI dla dzieci. Klasa A+ powlekana warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 150 ml, średnica: 70 mm, wysokość: 70 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 150x50mm.

ind_33FILIŻANKA z nadrukiem

Biała filiżanka z talerzykiem i łyżeczką z dowolnym nadrukiem. Klasa A+ powlekana warstwą poliestru do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Pojemność: 150 ml, średnica: 75 mm, wysokość: 50 mm. Żywe kolory, fotograficzna jakość nadruku. Maksymalny format zadruku: 190x40mm.

kartonikKartonik na kubek 330ml z okienkiem

Kartonik koloru białego na kubek 330ml. Pasuje do kubków białych, magicznych i in. Pudełko z okienkiem ukazującym wykonany na kubku nadruk.